Sınırların ötesine ulaşmak

İmkansızın sınırlarını zorlamakla mümkündür

PENTAGRAM LOGISTICS


  • Yukarı Doğru Kaydırın

HAKKIMIZDA

Pentagram Logistics olarak, faaliyet konumuz olan lojistik hizmetleri hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Sektörde sahip olduğumuz uzman kadromuz, zengin alt yapı ve gelişmiş acente ağımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Lojistik sektöründe, üzerimize aldığımız sorumluluğun bilinciyle, karayolu, havayolu, proje taşımacılık, denizyolu taşımacılık, gemi kiralama, depolama hizmetleri ve demiryolu taşımacılık sektöründe müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini, müşterimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla entegre bir şekilde sunarak, hızlı ve düşük maliyetlerle sınırsız özel çözümler üretiyoruz.

HİZMETLERİMİZ

YcQeri.tifpentagram

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI
En hızlı rota ve en iyi hatları kullanarak, FCL – LCL, Door to Door – Port to Port veya cross yüklemelerinize en rekabetçi navlunları sunuyoruz.

kara-tas2pentagram

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI
Güçlü acentalarımız ile tüm Avrupa ve Türki Cumhuriyetlere parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti veriyoruz.

sRNssZ.tifpentagram

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI
Tecrübeli acentalarımız ile malzemelerinizi dünyanın heryerine en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

tBA1OY.tifpentagram

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI
Çin’den Batı Avrupa’ya kadar uzanan servis ağına sahip güçlü parterlerimiz ile demiryolu üzerinden taşımalarınızı güvenle gerçekleştiriyoruz.

ZfbviH.tifpentagram

GEMİ KİRALAMA – BROKERLIK – PROJE LOJİSTİĞİ
Parsiyel veya komple olarak en optimum gemiyi bularak taşıma işleminin tüm süreçlerinde uygun çözümler üretiyoruz.

nPtiMi.tifpentagram

DEPOLAMA HİZMETLERİ
Depolama çözümlerinin yanında konteyner dolum, boşaltım, lashing ve fumigasyon servislerimiz ile door to door olarak paket servis sunmaktayız.

KARİYER

Pentagram Logistics olarak sürekli öğrenme ve gelişim ilkesiyle çıktığımız bu yolda temel hedefimiz; yeniliğe açık organizasyon kültürünü çağdaş yöntem ve teknolojiler ile sürdürerek şirketin hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır.
 Uzmanlık ve deneyim bizim için önemli iki değerdir. Buna bağlı olarak da müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve karşılayabilmek daima önceliğimizdir.

Müşterimize değer katacak uzun dönemli ilişkiler geliştiririz. 
Bir ekibin parçası olarak diğer kişilerle hedefimize ulaşmak için birlikte hareket eder, çalışanlarımızın gelişimi için gerekli liderliği gösteririz. 
Her zaman en iyiyi başarmak için çalışır, yenilikleri takip ederiz.

Bu yolda bizimle beraber sizler de kendinize ivme katmak ve değişime ayak uydurmak istiyorsanız Pentagram Logistics Ailesinin kariyer imkanlarından faydalanmak için
info@pentagramlogistics.com adresine Cv’nizi iletebilirsiniz.

Adres Bilgilerimiz

İstmarina
Kordonboyu Mah. Ankara Cd. 34860
S2 blok No:147 D:27
Kartal | İstanbul
Telefon
+90 216 208 92 24
E-mail
info@pentagramlogistics.com

Bize Mail Gönderiniz